NEDĚLNÍ OZNÁMENÍ SBORU CÍRKVE BRATRSKÉ V PRAZE 5

Kázající: Jan Valeš

Důležité a aktuální informace najdete v tomto internetovém článku.

Zveme vás i vaše známé a přátele na online kurz Objevování křesťanství, na kterém je možné v neformální atmosféře objevovat dobrou zprávu, kterou přináší křesťanství. Online setkání se budou konat od pondělí 11. 5.od 19:00 hod. přes program ZOOM. Více informací zde: www.barrandov.webnode.cz/krestanstvi.

Dnes je k dispozici květnové číslo Sborových listů – v dohledné době se objeví také na internetových stránkách.

Vláda rozhodla o možnosti konat bohoslužeby od pondělí 11. května s maximální účastí 100 osob za dodržení stanovených hygienických podmínek a s ohledem na zdraví a ohleduplnost k lidem nejvíce ohroženým koronavirem. To se tedy týká neděle 17. května, kdy nás spíše než maximální počet budou omezovat naše prostory… Bližší informace zveřejníme v neděli 10. května. Každopádně zítra a příští neděli můžete také pozvat lidi ze sboru žijící ve vašem okolí, abyste se živého vysílání bohoslužby účastnili společně, pokud máte k dispozici dostatečně prostornou místnost.

Redakce časopisu Brána i v květnu nabízí elektronickou verzi všem, nejen předplatitelům. Na by pochopitelně čeká papírová podoba čísla v modlitebně. https://portal.cb.cz/2020-brana-05-2020

Setkání sboru v příštím týdnu:

Potřebujete s něčím pomoci nebo víte o někom jiném? Volejte na číslo 724 604 398 (Adam). Pokud potřebujete kontakt na někoho jiného ve sboru, obraťte se na kazatele. Pokud naopak nabízíte pomoc, obraťte se na kazatele. Děkujeme!

I v době karantény probíhá na online kurz angličtiny pro středně pokročilé a pokročilé, který se koná ve čtvrtek od 16:45 do 18:00 přes program ZOOM – a je možné se přidat i v průběhu kurzu. Lektorkou kurzu je Amy Funka z USA. Formát kurzu dává příležitost mluvit anglicky, procvičovat gramatiku a diskutovat o tématech jako jsou záliby, aktuální události ale i hlubší duchovní témata. Více informací a registrace zde: www.barrandov.webnode.cz/englishonline