Živé vysílání

Každou neděli si na této stránce můžete poslechnout živé vysílání bohoslužby, které následně bude uloženo v nahrávkách bohoslužeb.

Nejčastější otázky

Co je to ODEBÍRAT?

Odebírání videí (angl. subscribe) je způsob, kterým se přihlásíte k odběru videí na našem youtube kanálu. Nově vzniklá videa se vám pak budou na youtube zobrazovat více.

Také nám pomůžete tím, že náš kanál bude mít víc odběratelů, to dělá kanál více populárnějším a více lidí začne sledovat naše videa. Tímto pomáháte k šíření Božího slova.

Odebírat můžete, pokud máte vytvořený účet na googlu. Jednoduše se tímto účtem příhlásíte na youtube.

Sledovat živé vysílání jde i bez odběru, není to nutnost, pouze doporučená funkce.

Vysílání nefunguje

Pokud vám nefunguje živé vysílání, může to být z několika důvodů.
Je možné, že zatím nevysíláme, v takovém případě, prosím, vyčkejte.
Zkuste obnovit stránku kliknutím SEM.

Vysílání se seká

Pravděpodobně je problém v tom, že váš internet není dostatečně silný.

Zkuste si posunout počítač blíže k modemu. Zkuste také snížit kvalitu vysílání – klikněte ve videu dole vpravo na ozubené kolečko a poté na “kvalita” (angl. quality). Nejbezpečnější bude, když označíte slovo “auto”.

Mám k tomu nějaké poznámky...

Prosím, kontaktujte zvukaře na telefonu: 731 804 595 – Michal Vodička

Texty písní

Zde si můžete poslechnout záznam povelikonočního koncertu Pěvecký sbor Kvas v Betlémské kapli na Žižkově v dubnu 2017.

PÍSEŇ č. 4

1. Bože, tebe chválíme, Pane tebe velebíme, skutkům tvým se divíme, které v světě tomto zříme. Divíme se, koříme, klaníme se, věříme.

2. Andělé když zpívají před tebou, pod křídel stíny tváře čisté skrývají. Což my teprv, trocha hlíny! Věčná buď ti, Pane, čest: plán tvůj s námi svatý jest!

3. Sluhům svým buď milostiv, světla skýtej požehnání, ať se každý, tobě živ, radě svaté věrně sklání, a tak plný vděčnosti spěje vstříc tvé věčnosti!

 

PÍSEŇ: Pána vítej!

 Pána vítej, k nám se sklání, s láskou otvírá náruč svou, Pána vítej, k nám se sklání, světu přináší pokoj svůj. Bůh mluví stále k lidem svým hlasem mocným i laskavým: „Co svět ti dává, je jen klam.“ Slyš jeho slova: „Pokoj vám.“

Pána vítej, k nám se sklání, s láskou otvírá náruč svou, Pána vítej, k nám se sklání, světu přináší pokoj svůj. Všechno, co vidím, musím mít, něco mi chybí, nenajdu klid.
Stále za něčím pospíchám najednou slyším – „Pokoj vám.“

Pána vítej, k nám se sklání, s láskou otvírá náruč svou, Pána vítej, k nám se sklání, světu přináší pokoj svůj. Vše, co mi vládlo, čím jsem žil, všechno tvůj pokoj proměnil.
Chtěl bych teď sloužit, pomáhat každému z lidí, pokoj znát.

 

PÍSEŇ č. 88

Ref. Ježíš nejkrásnější ze všech jmen, Ježíš slyší hlas můj každý den, ó Ježíš mne v mém pádu pozvedá, ó Ježíš krásné jméno má.

1. Ježíš – chválu vzdává srdce mé; Ježíš – stále stejný včera, dnes; ó Ježíš zemřel též za hříchy mé, ó Ježíš, nejkrásnější z jmen.

2. Ježíš přijde brzy jako Král; Ježíš nese lásku na zem k nám; ó Ježíš, jemu chválu zazpívám; ó Ježíš krásné jméno má.