NEDĚLNÍ OZNÁMENÍ SBORU CÍRKVE BRATRSKÉ V PRAZE 5

Kázající: Jan Valeš

Důležitý internetový odkaz: Aktuální informace najdete v tomto článku ZDE.

Minulou sobotu zemřela členka sboru Jaromíra Dolejšová, která byla poslední dva roky v péči domově pro zrakově postižené na Palatě. Rozloučení bude v úterý 28. dubna ve 14 hodin ve Vrázově ulici. Pokud se chystáte účastnit, dejte zprávu kazateli, ať dokážeme odhadnout počet lidí.
Minulý čtvrtek zemřela Markéta Sedláčková, která s námi byla opakovaně na sborové dovolené a někteří ji znají ze sboru v Soukenické ulici či odjinud. Pohřeb proběhl v pátek na hřbitově Malvazinky.

Důležité a aktuální informace najdete v tomto internetovém článku.

Vláda uvolnila možnost konání bohoslužeb s maximální účastí 15 osob počínaje včerejším dnem za dodržení stanovených hygienických podmínek. Pro sbor smíchovské velikosti to zatím velkou změnu neznamená. A přeci je možné, aby do Vrázovy ulice na pozvání kazatele přišlo pár lidí navíc. Můžete také pozvat lidi ze sboru žijící ve vašem okolí, abyste se živého vysílání bohoslužby účastnili společně, pokud máte k dispozici dostatečně prostornou místnost.

V Berouně se od příští neděle budou konat dvě bohoslužby – jedna v neděli v 9:30, druhá v neděli v 18 h, každé se bude účastnit povolených 15 osob.

Zveme vás i vaše známé a přátele na online kurz Objevování křesťanství,na kterém je možné v neformální atmosféře objevovat dobrou zprávu, kterou přináší křesťanství. Online setkání se budou konat podle zájmu buď v pondělí od 4. 5. od 19:00 hod nebo ve čtvrtek 7. 5. od 19:00 přes program ZOOM. Pokud byste se chtěli kurzu zúčastnit, napište, prosíme na e-mail okbarrandov@email.cz , který den Vám setkání vyhovuje, a my Vám do 2. 5. zašleme informace, kdy se bude setkání konat a jak se můžete k setkání připojit. Více informací zde: www.barrandov.webnode.cz/krestanstvi

V příloze najdete poznámky ke čtvrteční biblické hodině – pokračujeme ve výkladech Jakubovy epištoly. Jste všichni zváni se zúčastnit živého přenosu nebo si poslechněte biblickou hodinu ze záznamu 🙂

Setkání sboru v příštím týdnu:

Potřebujete s něčím pomoci nebo víte o někom jiném? Volejte na číslo 724 604 398 (Adam). Pokud potřebujete kontakt na někoho jiného ve sboru, obraťte se na kazatele. Pokud naopak nabízíte pomoc, obraťte se na kazatele. Děkujeme!

Výsledky velikonoční výtvarné soutěže najdete zde: https://barrandov.webnode.cz/l/vysledky-vytvarne-souteze-detskych-del-na-tema-slavime-velikonoce/ Blahopřejeme dětem i rodičům!

Zveme vás a vaše přátele na online kurz angličtiny pro středně pokročilé a pokročilé, který se koná ve čtvrtek od 16:45 do 18:00 přes program ZOOM. Lektorkou kurzu je Amy Funka z USA. Formát kurzu dává příležitost mluvit anglicky, procvičovat gramatiku a diskutovat o tématech jako jsou záliby, aktuální události ale i hlubší duchovní témata. Více informací a registrace zde: www.barrandov.webnode.cz/englishonline