NEDĚLNÍ OZNÁMENÍ SBORU CÍRKVE BRATRSKÉ V PRAZE 5

Kázající: Libor Duchek

Důležité a aktuální informace najdete v tomto internetovém článku.

Blíží se každoroční výlet III. generace a dokonce i letos proběhne v červnu, konkrétně poslední červnovou neděli 28. června. Cíl našeho výletu bude ještě upřesněn. Nyní nás zajímá, kdo byste jel – dejte vědět Janě Zelinkové nebo se pište do archu na sborové nástěnce.

Staršovstvo podpořilo diakonskou iniciativu, která se jmenuje CovidNet 2020. Jde o pomocnou síť pro ty, na které tvrdě dopadají či dopadnou důsledky vládních opatření v souvislosti s epidemií. Ve sobotním e-mailu byly bližší informace:
• Pokud se vám stalo, že vás někdo požádal o pomoc a vy si s tím nevíte rady, můžete přijít za námi.
• Pokud cítíte, že jste se sami ocitli v situaci, se kterou si nevíte rady, můžete se na nás obrátit.
• Pokud znáte někoho, komu byste chtěli pomoci, ale nevíte, jak na to, poraďte se s námi.
Pište na e-mailovou adresu covidnet@email.cz nebo kontaktujte Petra Navaru, Libora Duchka, Janu Dobišovou a Adama Pokorného.

Nedělní bohoslužby:

  • Živé vysílání zůstává beze změny – http://cbsmichov.cz/live/
  • Snad jste již všichni, kdo se zítra chystáte osobně na bohoslužbu ve Vrázově ulici vyplnili internetový formulář nebo jinak dali vědět kazateli. Aktuálně by nás mělo být 45, takže deset míst ještě určitě v sálu je… 🙂
  • Nedělní bohoslužba probíhá bez besídky, děti jsou s námi v sále.

Kdo byste přivítali, abychom příští neděli udělali ještě druhou rodinnou bohoslužbu od 11 hodin s programem přizpůsobeným dětem, která nebude živě vysílána, dejte mi prosím vědět v odpověď na tento e-mail. Děkuji!

Mládež v úterý i dorost v pátek se podle možností osobně setkávají. Pokud nedostáváte informace, obraťte se na vedoucí, kontakt je na internetu.

Ve čtvrtek pokračujeme ve vyučování na téma: Co je podstatné v duchovním životě? Zde najdete MATERIÁLY z prvního setkání, které obsahují také námět na přemýšlení nad slovy “Milosrdenství chci a ne oběť.”

Přišla pozvánka na koncert bratří Kočnarů 28. května v 18h ve dvoře modlitebny v Soukenické ulici, Praha 1. Možno sledovat také online.