NEDĚLNÍ OZNÁMENÍ SBORU CÍRKVE BRATRSKÉ V PRAZE 5

Kázající: Jan Valeš

Důležité a aktuální informace najdete v tomto internetovém článku.

v 10:00 – při odesílání tohoto e-mailu jsou ještě místa volná. Doposud jsme dávali přednost těm, kdo přijdou se těmi, které pozvali. Nyní se můžete hlásit všichni.

Záznam i sestřihy písniček najdete od zítra odpoledne na http://sousedskevanoce.cz/

Po bohoslužbě se můžete s ostatními potkat na kafi: https://meet.jit.si/Kafepobohosluzbe

ve 14:00 členské shromáždění – viz čtvrteční e-mail členům sboru. Dosud jsou volná místa pro osobní účast v modlitebně – hlaste se zde.
v 17:00 Dětská vánoční slavnost formou premiéry videa, které děti připravily – https://cbsmichov.cz/live/

PŮLNOČNÍ 24. prosince ve 22h – Celocírkevní živý přenos bohoslužby z Prahy 1. Kázat bude místopředseda Rady CB Bronislav Matulík a modlit se za náš svět budou David Novák (předseda Rady CB) a Robert Hart (pražský senior). Odkaz ke sledování bohoslužby: https://cb.cz/praha1/portal/primy-prenos-nedelni-bohosluzby/

první SVÁTEK VÁNOČNÍ 25. prosince v 10h – vánoční bohoslužba: Osobní účast nahlaste obvyklým způsobem. On-line přenos na této stránce.
NEDĚLE 27. prosince v 9:30 – bohoslužba běžným způsobem
SILVESTR 31. prosince v 17h – bližší informace budeme teprve rozesílat
NOVÝ ROK 1. ledna v 17h – on-line setkání pomocí, kde se můžeme i navzájem vidět, s krátkým biblickým slovem a písničkami (platforma Zoom)
NEDĚLE 3. ledna v 9:30 – bohoslužba na prahu nového roku

Mirek Sejkora st. je kovid pozitivní a až do 28. prosince ho není možné navštěvovat.

Od 1. ledna vznikne nový sbor v Berouně, naše samostatná stanice se definitivně osamostatnila. Vysíláme je s modlitbami vděčnosti a proseb za Boží ochranu a požehnání. Až to půjde, uspořádáme sborový den spolu s berounskými, jaké jsme dělávali v květnu “na ostrově”.

Příští biblická hodina bude až 7. ledna.