NEDĚLNÍ OZNÁMENÍ SBORU CÍRKVE BRATRSKÉ V PRAZE 5

Kázající: Zdeněk Vojtíšek

Důležité a aktuální informace najdete v tomto internetovém článku.

Na bohoslužbě ve Vrázově ulici nás zítra může být až 100. Od pondělí pak je maximální počet účastníků všech setkání ve vnitřních prostorách 10. Pokud máte zájem se bohoslužby 18. října účastnit, napište mi prosím v odpověď na tento e-mail.

Zvu všechny, abychom osobně sestoupili NA HLUBINU ŽIVOTNÍ CESTY S BOHEM. V programu nedělních kázání v rámci tohoto cyklu nastává jedna změna – v neděli 18. 10. za současných podmínek nepřijede David Beňa (kázat bude Jan Valeš).

Přímý přenos biblické hodiny se ve čtvrtek nepovedl. Je mi líto, ale nemáme ani záznam. Služba YouTube změnila nastavení, aniž bychom to předem zaznamenali. Doufám, že ve čtvrtek se nám živý přenos podaří. Živé vysílání nedělní bohoslužby je technicky zajištěno jinak, takže by nemělo být ohroženo.

Ve čtvrtek v 18:30 jste zváni na biblickou hodinu “Spravedlivý a hříšních zároveň” – výklad tohoto významného výroku reformátora Martina Luthera, který dodnes pomáhá porozumět našemu vztahu s Bohem. Vyučování přinese Jan Valeš. Biblická hodina bude, doufejme, živě vysílána i pro případ výpadku záložně nahrávána. Účast by měla být do 10 osob – zkusíme to opět bez přihlašovacího systému.