V neděli večer (1. neděle v měsíci) jsme zváni k modlitebnímu setkání v 18 hodin v Dřevěném sále.

Vycházejí květnové Sborové listy – najdete je na parapetu v modlitebně nebo si je můžete přečíst zde tady na webu.
K dispozici je už i květnová Brána.

Ve středu 5. května od 18:00 jsme zváni na setkání barrandovské komunitní skupinky na téma Bůh je světlo a život křesťanů ve světle, které se bude konat naživo v Domečku na Barrandově (Záhorského 886/4).  Tématem nás provede Amy Funka. Zájemci se mohou připojit i přes Zoom. Další informace

Biblickou hodinu ve čtvrtek v 18:30 povede Libor Duchek a zve nás: Nenechte se zmást mediálním apokalyptickým humbukem! (na základě 1Te 4-5). Je možné se osobně účastnit v modlitebně nebo sledovat přenos.

Sborová dovolená 30. 7. – 6. 8. 2021 – Základní informace a možnost přihlášení
Přihlašování je v tuto chvíli především informativní. Závazně bude vše řešeno v okamžiku, kdy budou známa vládní opatření na prázdniny.

 

Celocírkevní akce a pozvánky
V neděli 9. května od 18:00 hod. proběhne na druhý společný on-line Večer modliteb a chval Církve bratrské, který se bude vysílat ze Sboru CB Vsetín – Maják – stanice Metro Olomouc. Živý videopřenos bude možné sledovat zde. Více informací a pozvánku najdete tady.

V sobotu 15. května od 19.00 hodin jsme zváni na česko-německou ekumenickou online bohoslužbu, která se koná v rámci 3. ekumenického Kirchentagu ve Frankfurtu nad Mohanem a kterou pořádá Česká biskupská konference a Ekumenická rada církví. Videopřenos s překladem do češtiny a další informace naleznete zde.