NEDĚLNÍ OZNÁMENÍ SBORU CÍRKVE BRATRSKÉ V PRAZE 5

Kázající: Ondřej Kyml

Důležité a aktuální informace najdete v tomto internetovém článku.

Na zítřejší bohoslužbě přivítám za smíchovskou kazatelnou Ondřeje Kymla, píseckého kazatele, který své kázání nadepsal: JAK MÍT ÚSPĚCH V 85 LETECH. Můžeme se také těšit na společnou písničku nebo slovíčko pro děti. Připojte se pomocí tohoto odkazu: https://cbsmichov.cz/live/

Děkujeme všem, kdo reagovali na hledání společnice pro naši sestru Dagmar V. v oznámeních minulého týdne!

On-line konference dnes v neděli 8. 11. od 18 hodin nazvaná Audiatur et altera pars: Od 17:30 se můžete připojovat, abychom měli všichni dost času si podmanit techniku. V případě potíží volejte na telefonní číslo 777 262 841 – odpovídat bude Ruslan Grycik. Více informací je ve Sborových listech a také v příloze. Moderátorem konference bude Zdeněk Vojtíšek. Své otázky budete moci napsat během konference pomocí “chatu” (četu).

Všichni jste zváni se setkat s ostatními na „KAFI PO BOHOSLUŽBÁCH“ – pokud si tedy nějaké občerstvení sami doma připravíte 🙂 Stačí kliknout na tento odkaz: https://meet.jit.si/Kafepobohosluzbe. S případnými nejasnostmi a prosbami o pomoc s připojením se obracejte na Jitku S. (777 994 693, jschlichtsova@gmail.com). Je to opravdu jednoduché, vyzkoušejte to!

Ve čtvrtek v 18:30 jste zváni na biblickou hodinu, která pokračuje v otázkách naší zbožnosti na cestě s Bohem – “Cílem je láska”. Výkladu 1Tm 1,5 se zhostí Honza Valeš. Biblická hodina bude živě vysílána a nahrávána.

Armáda spásy hledá ekonomického ředitele – inzerát je v zde.