NEDĚLNÍ OZNÁMENÍ SBORU CÍRKVE BRATRSKÉ V PRAZE 5

KÁZAJÍCÍ: Jan Valeš

Ve čtvrtek se dorostenci vrátili z letního tábora. Děkujeme všem vedoucím a jsme rádi, že se nám ve zdraví vrátili.

V uplynulém týdnu také měla své 91. narozeniny oslavit sestra Jarmila Vandasová v Příbrami. Dozvěděli jsme se však, že zemřela. Syn, na kterého máme kontakt, procházel uplynulé měsíce nesnadnou léčbou rakoviny, proto jsme se to nedozvěděli včas. Její manžel zemřel loni v srpnu, ona zemřela v únoru v domácí péči svých dětí.

Zítra začíná zde ve Vrázově ulici příměstský tábor pro děti od 4 do 8 let v týdnu 15.-19. července, každý pracovní den od 8 do 17h. Více informací na internetových stránkách. Modleme se za ochranu dětí i Boží požehnání pro děti a jejich rodiče, zvláště tam, kde jsou rodiče nevěřící.

Náš prázdninový sborový program sestává ze čtvrteční biblické hodiny a nedělní oslavy:

  • na biblické hodině sledujeme jednotlivé oblasti praktické křesťanské služby: Sdílení Evangelia jako skutečná záchrana a pomoc druhému člověku (témata biblických hodin jsou v kalendáři)
  • v neděli před bohoslužbou je modlitební setkání, máte-li čas, přijďte již v 8:45 a přidejte se k ostatních ve vděčnosti a přímluvných modlitbách
  • po bohoslužbě je čas na společenství u občerstvení, pokud se podaří ho zajistit

Kazatel Jan Valeš tento týden odjíždí na dovolenou. V případě potřeby kontaktujte Tomáše Chrásku nebo pište na sborový e-mail.