Na bohoslužbě přivítáme bratra Miloše Poborského, ředitele ETS. Poslouží nám kázáním na téma Setkání s Boží svatostí. Zároveň trochu blíž představí současné dění na Evangelikálním teologickém semináři. Chceme službu ETS podpořit také finančně, proto bude během dopoledne vyhlášena sbírka. Svoje dary vložte prosím do sborové kasičky (pro účely ETS budou směrovány  i všechny neoznačené příspěvky).
Po bohoslužbě bude opět možnost pokračovat v rozhovorech u kávy a drobného občerstvení.
Ve středu 29. 9. od 18:00  jsme zváni na setkání barrandovské komunitní skupinky do Domečku (Záhorského 886/4). Program z  3.-4. kap. Matoušova evangelia na téma Ježíš se připravuje na službu a oznamuje království  povede Blanka Čejková. Skupince bude od 16.30 předcházet legoklub pro děti a jejich rodiče.
Biblickou hodinu na čtvrtek 30. září připravuje bratr kazatel Pavel Černý. Opět bude možnost sledovat přenos nebo se připojit přes Zoom.
V neděli 3. října začínáme podzimní cyklus kázání Nosit Krista – k prvnímu zastavení nás pozve bratr kazatel Pavel Černý. Více informací a podrobný program najdete zde.

 

Konverzační angličtina na Barrandově začne 4. října
Zveme vás, abyste se přidali ke kurzu angličtiny (od 4. října).  Je to dobrá příležitost nejen procvičit svou angličtinu, ale také poznat lidi na Barrandově a přispět ke společenství křesťanů. Budeme se scházet každé pondělí v 16:30 až 17:30, v „Domečku“, Kulturním a rodinném centru, Záhorského 886/4. Informace najdete na webové stránce, nebo se obraťte na Amy Funka (EnglishInBarrandov@seznam.cz).