Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci prosíme o důsledné dodržování hygienických pravidel – nošení respirátorů, desinfekci rukou při vstupu do budovy. Prosíme i o zodpovědnost vůči ostatním při občerstvení po bohoslužbě.

Čtvrtek 28. října – Modlitba za domov
Biblická hodina tentokrát v modlitebně nebude – jsme zváni k účasti na Modlitbě za domov, která se bude konat 28. října od 15:00 hod. v kostele Krista Spasitele na Barrandově (Grussova 1274/6, Barrandov) a kterou bude živě přenášet Česká televize na ČT 2. V programu budou vystupovat i  Gisela Younisová, Pavel Černý a v předtáčce Aleš Čejka.
Vstup do kostela je možný pouze do 14.45. Zejména rodiny s dětmi zveme také od 14.00 do 19.00 hod. do Komunitního centra Krista Spasitele na Barrandově, kde bude v rámci Modlitby za domov doprovodný program pro celou rodinu (více informací zde).

Předplatné Brány na rok 2022
Během říjnových a listopadových nedělí je možnost objednání časopisu Brána 2022. Cena zůstává stejná – 46 Kč za číslo, roční předplatné za deset čísel  je tedy 460 Kč. Uzávěrka objednávek je nejpozději v neděli 28.11. Objednávejte u Támar Kočnarové.

 

Celocírkevní akce a pozvánky
V neděli 31. 10. proběhne v Soukenické od 18 hodin Koncert ke Dni reformace – hosty budou mj. Tomáš Najbrt, Jiřina Dvořáková a smíšený pěvecký sbor (pozvánka zde).

Od 15. do 27. října se v rámci Modlitby za domov koná výstava dětských prací na téma Já jsem s vámi! v knihovně na Barrandově (podrobnosti zde).