V neděli odpoledne od 14:00 hodin jsme zváni  v rámci Modlitby za domov na rodinnou bohoslužbu v Kulturním a rodinném centru Záhorského (Záhorského 886/4) na Barrandově spojenou se slavnostním otevřením Legoměsta. Kázat bude vikář CB Petr Luhan. Více informací zde.

Na nedělní kázání naváže Libor Duchek na biblické hodině ve čtvrtek 21. října a bude se dál věnovat rozhovoru Pána Ježíše s Nikodémem (J 3,1-21). Opět bude možnost sledovat přenos nebo se připojit přes Zoom.
V pátek 22. 10. je uzávěrka listopadového čísla Sborových listů.
Na sobotu 23. 10. připravuje Zdeněk Vojtíšek další cyklovýlet pro rodiny s dětmi. Podrobnosti najdete zde.
Předplatné Brány na rok 2022
Během říjnových a listopadových nedělí je možnost objednání časopisu Brána 2022. Cena zůstává stejná – 46 Kč za číslo, roční předplatné za deset čísel  je tedy 460 Kč. Uzávěrka objednávek je nejpozději v neděli 28.11. Objednávejte u Támar Kočnarové.

 

Celocírkevní akce a pozvánky
V úterý 19. 10. jsme zvání do Soukenické na Vzpomínkový večer na J. R. W. Stotta. U příležitosti sta let od jeho narození vychází kniha Radikální učedník s komentářem Pavla Černého (pozvánka zde).
V neděli 31. 10. proběhne v Soukenické od 18 hodin Koncert ke Dni reformace – hosty budou mj. Tomáš Najbrt, Jiřina Dvořáková a smíšený pěvecký sbor (pozvánka zde).

 

Další akce v rámci projektu Modlitba za domov na Barrandově
Od 15. do 27. října se v rámci Modlitby za domov koná výstava dětských prací na téma Já jsem s vámi! v knihovně na Barrandově (podrobnosti zde).
Srdečně vás zveme také na vlastní Modlitbu za domov, která se bude konat 28. října od 15:00 hod. v kostele Krista Spasitele na Barrandově (Grussova 1274/6, Barrandov) a kterou bude živě přenášet Česká televize na ČT 2. Vstup do kostela je možný do 14.45. Zejména rodiny s dětmi zveme také od 14.00 do 19.00 hod. do Komunitního centra Krista Spasitele na Barrandově, kde bude v rámci Modlitby za domov doprovodný program pro celou rodinu (více informací zde).