Dnešní Sousedská bohoslužba začíná mimořádně v 10 hodin.
Pro předplatitele je u Támar Kočnarové připraveno prosincové číslo Brány, zároveň bude možné vyzvedávat objednané výtisky knihy Radikální učedník (je i několik kusů volně k prodeji) a Denní čtení 2022.
Celkový výnos sbírky na Diakonii Církve bratrské z konce listopadu byl 20 600 Kč (včetně darů v hotovosti i darů zaslaných bankovním převodem). Výnos sbírky bude odeslán na účet Rady Církve bratrské, která ho následně předá Diakonii CB. Všem dárcům velice děkujeme.
Večer začíná v 17 hodin v Soukenické adventní koncert Sláva buď Bohu na výsostech! Online vysílání najdete zde / pozvánka ke stažení je tady.
Vánoční komunitní barrandovská skupinka se bude konat ve středu 15. prosince od 18:00 hod. prostřednictvím Zoomu. Bude se hovořit o Vánocích i o příběhu Klanění se mudrců narozenému Ježíšovi. Rozhovor povede Aleš Čejka. Více informací k vánoční skupince naleznete na webu.
Biblickou hodinu ve čtvrtek 16. prosince připravuje Libor Duchek na téma: Světlo do tmy (na základě 1. kapitoly Janova evangelia). Je možné sledovat přenos nebo se připojit přes Zoom.
V sobotu 18. 12. proběhne od 10 hodin generální zkouška dětí na neděli.
V neděli 19. 12. bude Dětská vánoční slavnost (začátek opět tradičně v 9.30).

Další data k zaznamenání

24. 12. – Celocírkevní on-line bohoslužba z CB v Plzni – Doudlevecké (od 22 hodin) – pozvánka zde.

25. 12. – Boží hod vánoční – společná bohoslužba v Soukenické v 10 hodin s kázáním br. kazatele Pavla Černého
26. 12. – druhý svátek vánoční – sváteční nedělní bohoslužba (Vrázova)
31. 12. – silvestrovské shromáždění od 17 hodin (Vrázova)
1. 1.  –  novoroční shromáždění v Soukenické od 10 hodin