NEDĚLNÍ OZNÁMENÍ SBORU CÍRKVE BRATRSKÉ V PRAZE 5

Kázající: Jan Valeš

Je pro vás připraveno nové číslo Sborových listů. Děkujeme redaktorkám i dalším spolupracovníkům!

Dnes začíná Alianční týden modliteb: Program týdne připravila Česká evangelikální aliance (www.ea.cz) a připomíná 350. výročí smrti J. A. Komenského.

  • Modlitební setkání dnes večer v 18h v modlitebně, jako obvykle každou první neděli v měsíci
  • Ve středu je modlitební setkání na Barrandově v 18:30 v Komunitním a rodinné (Záhorského 4).
  • Ve čtvrtek je modlitební setkání také u nás ve Vrázově, ale přidají se lidé z ostatních sborů a církví v Praze, začátek v 18:30 hod.
  • Večerní celopražské setkání bude také v pondělí, úterý, ve středu a pak u nás ve čtvrtek, vždy v 18:30 hod. Rozpis visí na nástěnce, je v kalendáři na internetu a také ve Sborových listech.
  • Ty z vás, kdo byste dali přednost modlitebnímu setkání ráno, zvu ve středu k modlitebnímu setkání před historickou budovou Muzea na Václaváku, od 6:45 do 7:30.

V úterý se v Berouně sejde celosborové staršovstvo s berounským staršovstvem. Na programu je rozhovor o konkrétních detailech osamostatňování Berounského společenství a také o možnostech spolupráce, až z nás budou dva samostatné sbory.

Anketa k lednovému cyklu kázání: Dnes jsme otevřeli cyklus nedělních kázání s názvem Bohoslužba všedního dne. V souvislosti s tím jste všichni zváni vyplnit anketu, která pomůže přinášet Boží slovo aktuálním a živým způsobem. Anketa je jak v papírové podobě u nástěnky v přízemí, tak na internetových stránkách sboru. Odkaz na anketu najdete zde.