NEDĚLNÍ OZNÁMENÍ SBORU CÍRKVE BRATRSKÉ V PRAZE 5

KÁZAJÍCÍ: Robert Hart

Děkujeme bratru kazateli Robertu Hartovi ze Šeberova za jeho službu. Ve čtvrtek s ním budeme pokračovat v rozhovoru nad Biblí nad otázkou Ježíšova ukřižování, čtvrtek od 18:30.

Dnes odpoledne proběhne svatba na zámku Třebešice u Čáslavi. Manželství uzavřou David Danel a Bethany Brooks, náš kazatel je bude oddávat. Těšíme se s vámi a přejeme Boží požehnání pro vaše manželství.

Tuto středu v knihovně na Barrandově proběhne přednáška na téma: Svatební slib – oč je manželství víc než jen papír. Hostem setkání je Pavel Bartošek. Plakátek visí na nástěnce a na internetu.

V sobotu 5.10.2019 proběhne rodinný orientační běh od 10:00 – Lesopark Kamýk: Předpokládaný konec mezi 11:30 a 12:00. Přihlašování do středy 2. 10. 2019 u Martina (732 801 636, mhrbe2s@seznam.cz). Více informací na nástěnce.

Neděle 6. října: Budeme slavit večeři Pánovu a večer pak bude modlitební setkání.

Po neděli se nám opět po letní přestávce rozjíždí kavárna (nejen) pro seniory. Nový školní rok začneme společným setkáním bez hosta. Sejdeme se s vděčností za uplynulé léto, podíváme se na fotky z akcí, které se v létě odehrály a využijeme společný čas ke zpěvu, modlitbám a rozhovorům. Jako obvykle bude k dispozici občerstvení. Ve středu 9. října v 15:30.

Náš kazatel dnes Božím slovem slouží v Berouně.

Vyšlo nové číslo Sborových listů. Vezměte si je na parapetu v mezipatře.