NEDĚLNÍ OZNÁMENÍ SBORU CÍRKVE BRATRSKÉ V PRAZE 5

KÁZAJÍCÍ: Michal Žemlička

Děkujeme našemu dnešnímu hostovi za jeho službu. Ve čtvrtek budeme s Michalem Žemličkou pokračovat v rozhovoru nad Biblí nad dnešním tématem vzkříšení: Jak si představit věčný život, čtvrtek od 18:30.

Připomínáme, že do konce listopadu je čas na to objednat si časopis Brána na příští rok. Všechny informace jsou v listopadovém čísle Sborových listů a visí na nástěnce. Přeplatné stojí 460 Kč na celý rok. Objednejte si u manželů Košťákových.

Před vánoci opět bude Adventní setkání seniorů se společným obědem – v neděli 15. prosince. Informace jsou na nástěnce spolu s archem, kam se prosím zapisujte vy, naši senioři, kteří jste členy nebo přáteli tohoto sboru.

Na tuto středu pro vás máme hned dvě pozvání:

  • Literární setkání v Městské knihovně zde na Smíchově (Nám. 14 října), kde Libor Duchek začíná cyklus přednášek o motivu ráje ve světové literatuře. Je to ve středu 27. 11. v 16:15 – epos o Gilgamešovi. Zahajujeme tak cyklus přednášek a diskuzních večerů o smyslu lidské existence. Je to příležitost pozvat své přátele a potkat se na neutrální půdě. Více informací na nástěnce. Zároveň prosíme o modlitby za tento projekt.
  • Zveme vás na přednášku Mgr. Hany Imlaufové a diskuzi na téma Komunikace – živná půda pro dobrý růst vztahů, která se bude konat v pobočce Městské knihovny na Barrandově (Wassermannova 926/16, Praha 5) ve středu 27. listopadu 2019 od 18:00 hod. Hana Imlaufová je speciální pedagog, psychoterapeut, manželský a rodinný poradce. Pracuje v Křesťanské pedagogicko-psychologické poradně, Praha. Pozvánku naleznete na nástěnce. Setkání je určeno pro širokou veřejnost. Můžete pozvat také Vaše přátele.

Dnes je poslední neděle církevního roku. A to je také příležitost pro finanční sbírku na Diakonii CB. Minulou neděli zazněla řada informací o činnosti Diakonie CB.

Ještě připomínám, že dnes odpoledne ve sboru CB na Třináctce lidé z projektu základní školy Celým srdcem připravili informační setkání o jejich programu duchovní obnovy, a také setkání pro učitele (Jeremiáš).