NEDĚLNÍ OZNÁMENÍ SBORU CÍRKVE BRATRSKÉ V PRAZE 5

KÁZAJÍCÍ: David Beňa

Děkujeme milému bratru Davidovi Beňovi z Litomyšle za jeho službu. Ve čtvrtek budeme již bez Davida Beni s naším kazatelem pokračovat v rozhovoru nad Biblí nad otázkou, jak se poslední soud týká nás křesťanů, Až Boží mlýny domelou, čtvrtek od 18:30.

Dnes po bohoslužbě, tedy v tuto dobu, se schází v Berouně, aby mluvili o tom, jak se ze samostatné stanice stane samostatný sbor. Modleme se za ně. V úterý se pak sejdou obě staršovstva – berounské i celosborové. Do konce října je čas na odeslání dopisu Radě Církve bratrské, v kterém požádáme o vyhlášení samostatného sboru v Berouně.

Zveme děti přibližně ve věku od 6 do 12 let a jejich rodiče ke stavbě města z Lego® stavebnic a kostiček, které se bude stavět od pondělí 21. října do čtvrtka 24. října 2019 v pobočce Městské knihovny na Barrandově. Protože je počet dětí, které najednou mohou stavět město, omezen, prosíme rodiče o vyplnění registrace na stavění města na webu www.barrandov.webnode.cz/lego. Více informací naleznete na nástěnce. Prosíme také o vaše modlitby za děti i dospělé, kteří na Legoprojekt přijdou, za ty, kteří budou dětem přinášet Boží slovo v rámci Legoprojektu, a za všechny organizátory.

Za dva týdny bude v rámci nedělní bohoslužby pokřtěn Dan Kaštánek.

Nyní pozvu zástupce projektu křesťanské základní školy Celým srdcem, aby nám stručně představili, o co usilují, jak na tom aktuálně jsou a jak by se nás to mohlo týkat.

Ve sboru máme nový pákový kávovar. Sbor na něj přispěl spíše symbolickou částkou 1000 Kč. Děkujeme ochotnému sponzorovi! Obsluhovat ho může jen ten, kdo se to naučí. Máte-li zájem, nechte se proškolit od Libora Duchka nebo Zdeňka Seemana. Na ně se obraťte také v případě, že chcete, aby vám připravili kvalitní kávu 🙂 Děkujeme!