NEDĚLNÍ OZNÁMENÍ SBORU CÍRKVE BRATRSKÉ V PRAZE 5

KÁZAJÍCÍ: Michal Žemlička

V pátek a v sobotu proběhla celocírkevní konference, kterou náš sbor pořádal. Děkujeme všem, kdo se na přípravách konference uplynulé měsíce podíleli, zvláště Alešovi Čejkovi, který si to vzal celé na starost. Děkujeme také těm, kdo pomohli včera a předevčírem přímo na místě nebo přípravou občerstvení. Mockrát děkujeme. Účastníci konference si pochvalovali hladký průběh. Děkujeme Pánu Bohu, kterého jsme prosili o všestrannou pomoc.

Během páteční konferenční bohoslužby byla ordinována naše sestra Petra Kašperová ke kaplanské nemocniční službě. Děkujeme za ni Bohu. Provázejme ji svými modlitbami v další službě.

Důležitá informace s měsíčním předstihem: v neděli 23. června po bohoslužbě proběhne krátké setkání členů sboru, na kterém potřebujeme projednat a rozhodnout další postup při hledání vhodné nemovitosti pro stanici v Berouně. Prosíme, počítejte s účastí, abychom u tohoto důležitého rozhodování byli v co nejhojnějším počtu.

Nyní k tomu, co máme bezprostředně před sebou:

  • Přednáška: Dovolit či zakázat – o správném stanovení hranic ve výchově dětí. Na Barrandově ve středu 22. května od 18h v pobočce Městské knihovny v Praze. Na téma promluví Hana Imlaufová.
  • V pátek je Noc kostelů – přijďte a přiveďte své známé: prohlídka budovou a informace o tom, co sbor nabízí; úniková hra v jednom ze zákoutí budovy; pro děti stavebnice; pro všechny workshop přípravy vietnamských závitků. Od 17 do 21 hod., program je na internetu.
  • V sobotu besídkový výlet šáreckým údolím – sraz v 9:55, další informace ve Sborových listech a na internetu.
  • V neděli sborový den v Berouně: DŮLEŽITÉ – dnes naposledy se můžete zapsat na oběd v Berouně. Pokud se chcete aktivně zapojit do bohoslužby, přineste s sebou nějakou krabici či krabičku ne větší než krabice od bot. Předpokládaný konec sborového dne ve 14h.
  • Příští neděli na Smíchově bohoslužba normálně je, jen není ranní modlitební setkání.

Všechny uvedené informace najdete také v internetovém kalendáři, ve Sborových listech a na internetových stránkách.
Náš kazatel Jan Valeš je dnes v Berouně.