NEDĚLNÍ OZNÁMENÍ SBORU CÍRKVE BRATRSKÉ V PRAZE 5

KÁZAJÍCÍ: Jan Valeš

Ve čtvrtek budeme pokračovat v tématu Ježíšovy autority v rozhovoru nad Biblí s Pavlem Chráskou st. od 18:30.

Dnes je uzávěrka přihlášek víkendu S dětmi na kole Hronovskem: 18. – 20. 10. (pátek – neděle). Trasa je zcela nenáročná, vede v podstatě pořád z kopce, po cestách, případně vedlejších silnicích, velmi hezkou krajinou. Hlašte se u Zdeňka Vojtíška, kontakt a další informace jsou v internetovém kalendáři.

Nabízíme kurzy angličtiny jako službu na Barrandově. S čím můžete pomoci? Třeba můžete vítat účastníky. Potřebuji pomoc se psaním diskusních otázek v češtině. Během kurzů budeme číst pár kapitol z Bible. Pokud to povede k další diskuzi v češtině, zvládnete ji lépe vy než já. Zveme vás tedy, abyste se zúčastnili kurzu, seznámili se s ostatními účastniky a přispěli ke koverzaci svými křesťanskými názory. Kurzy probíhají v úterý nebo ve čtvrtek podvečer. Prosím dějte mi vědět, pokud máte zájem a můžete mi pomáhat.

6. října v 15h slaví v Chýnově 100 let od vzniku duchovní služby. Chýnov býval řadu desetiletí součástí smíchovského sboru. Plakátek visí na nástěnce. Pokud se na slavnost chystáte, můžeme koordinovat svůj odjezd – dejte vědět kazateli.