Tradičně jako každý rok, i letos se chystáme na sborovou dovolenou. A jako tradičně, dovolená bude v rekreačním zařízení Olšina.

Od soboty 10. do 17. srpna 2019 v Rekreačním zařízení Olšina (nedaleko Lipna).

Přihlašování je i letos rozdělené na dvě fáze. První fáze je určena přednostně pro návštěvníky naších shromáždění (bohoslužeb) a to jak berounských tak smíchovských. První fáze skončí na konci března, tj. do neděle 31.3. Po tomto datu bude přihlašování otevřené i všem vám našim přátelům a známým a to cca do konce května.

Byli bychom rádi, aby nikoho od Sborové dovolené neodradily finance. Sbor má relativně slušně naplněný fond Sborové dovolené, který je určen právě k tomu, aby se z něj přispělo na pobyt těch, pro které by byl pobyt jinak příliš drahý. Proto je možno platit jen tolik, kolik je pro zodpovědného zájemce o pobyt dobře snesitelné. V areálu Olšina je také k dispozici cca 40 levnějších lůžek v kvalitě ubytovny, tj. umyvadlo na pokoji a jinak společná sociální zařízení.

Prosíme všechny vás přihlašované, abyste v níže uvedeném elektronickém formuláři zaškrnutím písmenka zvolili typ ubytování, která je vám nejbližší.

Modleme se za Boží požehnání pro celý pobyt.