Tuto neděli večer v 18 hodin se sejdeme v Dřevěném sále k modlitebnímu setkání.

V pondělí 7. 2. se koná od 16.30 angličtina v Domečku na Barrandově (Záhorského 886/4).

V úterý od 18 hodin probíhá setkání mládeže.

V úterý od 19:00 hod. vás zveme na online setkání barrandovské komunitní skupinky na téma Co od nás opravdu Bůh chce? Rozhovor nad 21. až 23. kapitolou Matoušova evangelia povede Amy Funka. Setkání se bude konat přes Zoom. Link k připojení je zde.

Ve středu 9. února v 15:30 otevírá kavárna nejen pro seniory, hostem bude tentokrát br. kazatel Martin Běle ze sboru CB v Praze 13.

Ve čtvrtek 10. února na biblické hodině zahájíme nový  biblický cyklus Světlo národům. První zastavení s názvem: Hospodin je světlem, které září skrze spravedlivé povede br. kazatel Pavel Černý.

V pátek od 16.15 probíhá setkání dorostu.

Vyšly únorové Sborové listy, najdete je na parapetu nebo v barevné verzi zde na webu.


Celocírkevní akce a pozvánky
V pátek 11. 2. se od 18.00 do 19.30 koná přes program Zoom Online Kulatý stůl – na téma UČEDNICTVÍ 2 – Praxe, který pořádá Odbor pro zakládání sborů a stanic CB. Informace k setkání a k připojení jsou v pozvánce


Další data k zaznamenání:
21. února od 18:00 – setkání vedoucích skupinek

——
Děkujeme všem, kdo finančně podporují službu sboru! Prosíme ty, kteří chtějí vystavit potvrzení o darech našemu sboru za rok 2021, aby dali vědět hospodářovi Alešovi Čejkovi (acejka@email.cz). Potvrzení bude možné vyzvednout si u Aleše Čejky tuto neděli po shromáždění nebo je možné potvrzení odeslat pozemní poštou nebo naskenované e-mailem.