Po dobu letních prázdnin nebude neprobíhají ranní modlitební setkání, ani nebude káva a občerstvení po bohoslužbě.

Ve čtvrtek na biblické hodině v 18:30 naposledy otevřeme Jakubovu epištolu, o Jakubových povzbuzeních bude mluvit Ruslan Grycik. Je možné se osobně účastnit v modlitebně, sledovat přenos nebo se účastnit přes Zoom.

Dál probíhají přípravy na sborovou dovolenou, prosíme řidiče aut, aby nabídli případná volná místa pro dopravu na Žižkovu boudu (dejte prosím vědět Janě Dobišové Zemanové).

Celocírkevní akce a oznámení
Stále je možné přispívat na sbírku Diakonie CB na tornádem poničené obce na Jižní Moravě a Lounsku. Podrobnosti a číslo účtu najdete tady. Sborová sbírka minulou neděli vynesla částku 5300 Kč. Částku jsme již odeslali na transparentní účet Diakonie CB. Děkujeme za vaši podporu. Poděkování ředitele Diakonie CB dárcům a informace o použití prostředků naleznete na webu Církve bratrské. 

Ekumenická rada církví vyhlásila výtvarnou soutěžní přehlídku pro děti a mládež v rámci Modlitby za domov 2021 na téma Já jsem s Vámi! Odměny do soutěže věnují Česká biblická společnost a Brněnská tisková misie. Kreslit nebo natáčet videa je možné také v průběhu prázdninových sborových akcí. Více informací najdete na webové stránce ERC.