V pondělí 31. 1. se koná od 16.30 angličtina v Domečku na Barrandově (Záhorského 886/4).

V úterý od 18 hodin probíhá setkání mládeže.

Ve čtvrtek 3. února povede biblickou hodinu Pavel Černý. Budeme se zabývat textem z Jk 5,16 a zaměříme se na zpověď a vyznávání hříchů před sv. večeři Páně.  Je možné sledovat přenos nebo se připojit přes Zoom.

Protože se jedná o biblickou hodinu před sv. večeří Páně, bratr kazatel Pavel Černý bude odpoledne od 14 do 18 hodin k dispozici v kanceláři sboru k rozhovorům a modlitbám

V pátek od 16.15 probíhá setkání dorostu.

Příští neděli 6. února poslouží Božím slovem v našem sboru jako host kazatel Pavel Bischof z Trutnova. Text kázání je vzat z Mt 13, 24-30 a pojednává o nesvaté církvi. Po kázání budeme slavit svatou Večeři Páně.

 

Děkujeme všem, kdo finančně podporují službu sboru! Prosíme ty, kteří chtějí vystavit potvrzení o darech našemu sboru za rok 2021, aby dali vědět hospodářovi Alešovi Čejkovi (mob. 734 368 528 nebo e-mail: acejka@email.cz). Potvrzení bude možné vyzvednout si u Aleše Čejky tuto a příští neděli po shromáždění nebo je možné potvrzení odeslat pozemní poštou nebo naskenované e-mailem.

 

Celocírkevní akce a pozvánky
Zítra večer, v neděli 30. ledna od 18 hodin, proběhne další společný online Večer modliteb a chval Církve bratrské. Tentokrát bude vysílán ze Sboru CB v Českém Těšíně. Živý videopřenos bude možné sledovat tady

Další data k zaznamenání:
9. 2. od 15:30 – kavárna nejen pro seniory s hostem (kazatel Martin Běle)
21. 1. od 18:00 – setkání vedoucích skupinek