Biblickou hodinu na čtvrtek v 18:30 připravuje bratr kazatel Pavel Černý – tématem bude Hospodin a národy (Jr 46). Biblické hodiny probíhají až do odvolání pouze online.

Příští víkend bude členům sboru emailem rozeslána Výroční zpráva za rok 2020. Pokud má kdokoli z členů zájem o tištěnou verzi, prosím, napište to do úterý 23. března na adresu kanceláře: smichov.kancelar@cb.cz. Do emailu prosím zároveň uveďte, zda si ji přejete poslat na adresu, nebo si ji vyzvednete v budově modlitebny (časy budou upřesněny). Všem členům, kteří neužívají emailovou komunikaci, bude zpráva odeslána pozemní poštou.

Celocírkevní akce a oznámení

SINGLES+ Odbor pro manželství a rodinu zve na online setkání na téma J. A. Komenský, které se bude konat v sobotu 27. 3. 2021 od 9:15 cca 11:30 a které je určené pro nezadané křesťany z protestantských církví cca 30-55 let. Nejedná se o seznamovací akci. Setkání nabízí prostor pro povzbuzení, ke sdílení, společným aktivitám a budování přátelství. Přihlášky můžete zasílat na e-mail singlesplus30@gmail.com nejpozději do pondělí 22.3.2021. Více info zde.

V pátek 2. dubna bude v 10.00 ze sboru v Soukenické odvysílána celocírkevní velkopáteční bohoslužba s kázáním předsedy Rady CB Davida Nováka (pozvánka).