Ve středu 19. 5. od 14 hodin proběhne v modlitebně v Dřevěném sále Kavárna (nejen) pro seniory. Pozvánku s bližšími informacemi (i o možnostech dopravy) najdete tady.

Biblickou hodinu ve čtvrtek v 18:30 povede Aleš Čejka a nad 1. – 3. kapitolou Janova Zjevení se bude zamýšlet nad Sedmi církvemi z Apokalypsy – Jaké sdělení mají pro nás dnes? Je možné se osobně účastnit v modlitebně či se připojit přes Zoom.

Všichni jsme zváni na křestní shromáždění a společné sborové odpoledne 30. května od 14 hodin do modlitebny a na zahradu CB na Šeberově. Podrobnosti budou upřesněny v příštích oznámeních.

Neodkládejte prosím předběžné přihlašování na sborovou dovolenou! Formulář je tady na sborovém webu, pokud je pro vás pohodlnější přihlásit se osobně, kontaktujte Olgu Kutílkovou.

Církev bratrská v Berouně nabízí na 2 roky k pronájmu menší RD (2+1) s velkou zahradou, na klidném a atraktivním místě v centru města, za nekomerční nájem, s dobrou dostupností do Prahy (30 minut autobusem na Nové Butovice). Cena dohodou. Vyhlížíme rodinu, která by se zapojila do života našeho sboru a nevadily by jí příležitostné sborové aktivity na přilehlé zahradě (1x týdně dorost, cca 4x za rok další sborová akce). V případě zájmu o další informace se obracejte na Davida Kašpera (david.kasper@cb.cz).