Biblickou hodinu na čtvrtek v 18:30 připravuje Aleš Čejka – tématem bude Síla a slabost Božího slova (Jr 36). Je možné sledovat online, osobní účast v modlitebně není v tomto týdnu možná.

Nejstarší 3. oddělení besídky obnovuje svou činnost v neděli 21. března 2021. Setkání se budou konat zatím online přes program Zoom jednou za 14 dní po bohoslužbě od 10:45 hod. a budou trvat přibližně 30 až 45 minut. Zveme děti z nejstaršího oddělení besídky k povídání si, hraní her i objevování důležitých životních principů prostřednictvím biblických příběhů. Informace k připojení budou zaslány rodičům.

Členové sboru obdrželi mail s informacemi o chystané doplňující volbě do staršovstva.

Celocírkevní akce a oznámení
V neděli 14. března se bude konat od 18:00 hod. druhý online seminář s Pavlem Rausem na téma Jak si navzájem neubližovat. Více informací zde.

Základní škola Celým srdcem, vedená křesťanskými učiteli, nabízí možnost zápisu do 1. – 6. třídy. Informační video najdete na stránkách školy.

Zveme všechny pracovníky s dětmi, kteří hledají pomoc, povzbuzení a inspiraci pro náročnou, ale požehnanou službu dětem, na jarní konferenci Dětského odboru CB s názvem: Příběh – děti – věk – jak bych jim to řek’? Konference se bude konat online v sobotu 17. dubna 2021. Přihlásit se můžete do 11. dubna. Další informace najdete zde.