NEDĚLNÍ OZNÁMENÍ SBORU CÍRKVE BRATRSKÉ V PRAZE 5

Kázající: Jan Valeš

Důležitý internetový odkaz: Aktuální informace najdete v tomto článku ZDE.

Oznámení k neděli 19. dubna:

  • Začínáme cyklus biblických výkladů nadepasný S JEŽÍŠEM V KARANTÉNĚ. Budeme společně hledat přímo v Ježíšově životě Boží vedení pro nás život v karanténě. Např. zítra budeme číst o tom, jak Ježíš vyhledal na mnoho dní úplnou samotu během které zažíval nejrůznější tlaky na svou osobní integritu. Přidejte se, pozvěte další – v neděli v 9:30 ZDE.
  • Ještě zbývá poslední den – zveme děti, aby se zapojily svými výtvarnými pracemi do výtvarné soutěže dětských děl na téma Slavíme Velikonoce, kterou pořádáme. Technika díla je volná. Prosíme rodiče, aby fotku dětského díla zaslali do 20. dubna 2020 na adresu okbarrandov@email.cz předmět Velikonoce. Více informací naleznete na  webové stránce http://www.barrandov.webnode.cz/velikonoce
  • Ve čtvrtek pokračujeme ve výkladu Jakubova dopisu – on-line ZDE. V příloze najdete, na co se můžete těšit. Pokud jste se neúčastnili první části, nevadí. Případně si můžete poslechnout záznam.
  • VŠICHNI JSME LIDI: Díky spolupráci s televizí Noe bude možné v neděli 19. 4. od 15 hodin poslouchat program živě na internetu. Z Pinkasovy synagogy se přihlásí redaktorka Českého rozhlasu Veronika Sedláčková a ředitel Židovského muzea v Praze dr. Leo Pavlát. V programu zazní příspěvky izraelského velvyslance Daniela Merona, předsedy Senátu Miloše Vystrčila, předsedy poslaneckého klubu KDU-ČSL Jana Bartoška, zastupitele hl. m. Prahy Jana Wolfa, emeritního předsedy Ekumenické rady církví Daniela Fajfra a ředitele Židovského muzea v Praze Leo Pavláta. Promluví také herec Jan Potměšil a další známé osobností. V pořadu promítneme krátký životopisný dokument Čiara života o osudech Eriky Bezdíčkové, která přežila šoa. – fb.me/vsichnijsmelidi

Potřebujete s něčím pomoci nebo víte o někom jiném? Volejte na číslo 724 604 398 (Adam). Pokud potřebujete kontakt na někoho jiného ve sboru, obraťte se na kazatele. Pokud naopak nabízíte pomoc, obraťte se na kazatele. Děkujeme!

Smíchovská setkání sboru v tomto týdnu: