NEDĚLNÍ OZNÁMENÍ SBORU CÍRKVE BRATRSKÉ V PRAZE 5

Kázající: Jan Valeš

Důležité a aktuální informace najdete v tomto internetovém článku.

Na dnešní bohoslužbě nakonec besídka není – hledáme vhodné řešení a nakonec se jeví, že je na místě zvláštní program pro děti nedělat – budou s dospělými na bohoslužbě. Bude rozumné mít ještě chvíli strpení i s ohledem na stoupající reprodukční číslo.

Zájemci se mohou ještě připojit k online kurzu Objevování křesťanství, na kterém je možné v neformální atmosféře objevovat dobrou zprávu, kterou přináší křesťanství. Můžete ještě pozvat své známé, setkání probíhají online v pondělí od 19:00 hod. Více informací zde: www.barrandov.webnode.cz/krestanstvi. Prosíme o modlitby za tento kurz, aby Bůh skrze své slovo promlouval k věřícím i nevěřícím.

Ve čtvrtek začínáme nový cyklus biblických hodin od 21. května: Co je opravdu podstatné v duchovním životě? Cyklus navazuje na učení staré Jednoty bratrské o věcech podstatných, služebných a případných. Více informací zde: http://cbsmichov.cz/podstatne-sluzebne-pripadne/ Biblická bude probíhat ve Vrázově ulici, můžete se osobně zúčastnit. Nebo se jí účast v živém vysílání jako doposud.

Setkání sboru v příštím týdnu: