NEDĚLNÍ OZNÁMENÍ SBORU CÍRKVE BRATRSKÉ V PRAZE 5

Kázající: Jan Valeš

Důležité a aktuální informace najdete v tomto internetovém článku.

Dnes odpoledne se ze svého týdenního pobytu vrací mládežníci ze Smíchova, z Berouna a z Černošic.

Ve čtvrtek od 18:30 pokračujeme s prázdninovým cyklem biblických hodin, v kterých studujeme biblické modlitby a také se společně modlíme. Tématem tohoto týdne jsou biblické výzvy k ustavičné modlitbě. Biblické hodiny se přes léto ani nenahrávají ani nevysílají – přijďte 🙂

Milí členové a členky sboru, zapište si prosíme do svých kalendářů:

  • členské shromáždění 6. září hned po bohoslužbě – volba nové volební komise
  • členské shromáždění 4. října ve 14h – výroční zprávy, majetkové a finanční osamostatnění Berouna, volba staršovstva

Připomínáme diakonskou iniciativu CovidNet 2020. Jde o pomocnou síť pro ty, na které tvrdě dopadají či dopadnou důsledky vládních opatření v souvislosti s epidemií.

  • Pokud se vám stalo, že vás někdo požádal o pomoc a vy si s tím nevíte rady, můžete přijít za námi.
  • Pokud cítíte, že jste se sami ocitli v situaci, se kterou si nevíte rady, můžete se na nás obrátit.
  • Pokud znáte někoho, komu byste chtěli pomoci, ale nevíte, jak na to, poraďte se s námi.
  • Pište na e-mailovou adresu covidnet@email.cz nebo kontaktujte Petra Navaru, Libora Duchka, Janu Dobišovou či Adama Pokorného.

V neděli 16. srpna se obracejte na kazatele. Ve zbytku týdne, kdy má kazatel dovolenou, se obracejte na Rudu Pánka (tel. 735 270 816, email panekr@volny.cz).

SOS Bejrút – možnost finanční podpory: Nadační fond Křesťanské misijní společnosti (vydavatel časopisu Život víry) vyhlašuje mimořádnou humanitární sbírku pro oběti katastrofální exploze v libanonském Bejrútu. Vybrané peníze budou zaslány místnímu sboru Free Evangelical Church Beirut, s jehož vedoucími mají někteří z NFKMS osobní vztahy a kteří dohlédnou na jejich distribuci potřebným. Prostředky budou použity zejména na akutní nákupy pitné vody, potravin a základních potřeb pro lidi, jejichž domovy byly zničeny či poškozeny při výbuchu. Své dary můžete posílat na účet Nadačního fondu KMS, č.ú. 577409193/0300 s var. symbolem 300 (Obecná humanitární pomoc). Pro oběti v Bejrútu použijeme veškerý výtěžek z tohoto střediska během příštích tří měsíců. Můžete využít také platební bránu PayPal z našich webových stránek.

Ve Vsetíně se bude konat Festival UNITED 21. – 22. 8.: https://portal.cb.cz/2020-festival-united-se-bude-konat-online-ve-dnech-21-22-srpna-2020