NEDĚLNÍ OZNÁMENÍ SBORU CÍRKVE BRATRSKÉ V PRAZE 5

DĚTSKÁ VÁNOČNÍ SLAVNOST

Dnes po dětské vánoční slavnosti se koná ve sborové budově adventní setkání starší generace, a proto dnes výjimečně není po bohoslužbě občerstvení.

V úterý se sejde mládež a ve čtvrtek bude biblická hodina. Obojí se bude konat v pravidelných časech.

V příštím týdnu vás zveme také na několik mimořádných událostí, která jsou i příležitostí k pozvání vašich přátel a známých:

  • Přednáška Libora Duchka ke knize Job se bude konat ve středu od 16:15 v Městské knihovně na Smíchově (Nám. 14. října).
  • Besídka pro děti a rodiče ze sídliště Barrandov se bude konat ve středu od 16:30 v Městské knihovně na Barrandově (Wassermannova).
  • Ve čtvrtek od 17:45 bude náš sbor v barrandovské knihovně zpívat a číst z Bible při komunitní sousedské slavnosti Ošálení Pegase. Od 12:00 do 19 hod. budeme v barrandovské knihovně také rozdávat dětské Bible a bude zde vystaven Lego Betlém, který stavěly děti z Barrandova.
  • Příští neděli 22. 12. se bude ve sborové budově na Smíchově konat sousedská vánoční bohoslužba, která bude mimořádně začínat v 10:00 hodin.

Na první svátek vánoční 25. prosince se bude ve sborovém domě konat bohoslužba také od 10:00 hod., kázat bude Pavel Černý.

Pomůcku ke čtení Bible Hesla Jednoty bratrské na rok 2020 si můžete zakoupit u Támar Kočnarové u východu z předsálí.

Náš kazatel všechny srdečně zdraví a děkuje za modlitby. Ve středu jej propustili z nemocnice. Nadále je na neschopence a musí dodržovat klidový režim.