NEDĚLNÍ OZNÁMENÍ SBORU CÍRKVE BRATRSKÉ V PRAZE 5

Kázající: Jan Macek

Důležité a aktuální informace najdete v tomto internetovém článku.

SOUSEDSKÁ VÁNOČNÍ BOHOSLUŽBA v neděli 20. prosince:

  • v 10:00
  • pozvěte své sousedy a známé a hned si rezervujte místa na bohoslužbě

DĚTSKÁ VÁNOČNÍ SLAVNOST v neděli 20. prosince v 17h formou premiéry videa, které děti připravily – https://cbsmichov.cz/live/

Členů sboru se týká členské shromáždění, které bude týž den 20. 12. ve 14 hodin. Pozvánku všichni dostali 9. prosince. Prosíme členy, aby počítali s účastí. Organizační informace rozešleme až v druhé polovině týdne. Modleme se za moudrost pro naše vizitátory!

Všichni jste zváni se setkat s ostatními na „KAFI PO BOHOSLUŽBÁCH“ – pokud si tedy nějaké občerstvení sami doma připravíte 🙂 Stačí kliknout na tento odkaz: https://meet.jit.si/Kafepobohosluzbe.

ETS vysílá 13. 12. od 18 hod Adventní koncert, který předtočili s profi zvukařem a kameramanem účastníci ročního kurzu ETS Hudba v církvi, tématicky se drží Adventu. Zazní kancionálové i soudobé písně, písně acapella a také vlastní tvorba účastníků kurzu. Odkaz bude zveřejněn na stránkách školy: https://etspraha.cz/cs/home (pozvánka zde)

V úterý se s vizitátory sejde staršovstvo.

Nenechte si ujít biblickou hodinu v cyklu “Boží domov”. Ruslan Grycik nás provede biblickým významem chrámu – ve čtvrtek v 18:30 osobně nebo na https://cbsmichov.cz/live/

Vámi u Hanky Vysloužilové objednané pomůcky ke čtení Bible na příští rok jsou k vyzvednutí v modlitebně, např. na zítřejší bohoslužbě nebo některou další prosincovou neděli.