NEDĚLNÍ OZNÁMENÍ SBORU CÍRKVE BRATRSKÉ V PRAZE 5

Kázající: Jan Valeš

Důležité a aktuální informace najdete v tomto internetovém článku.

Jak to bude vypadat příští neděli, když už je možné konat veřejné bohoslužby s max. 100 účastníky? Úplnou informaci rozešleme až ve středu, po úterní poradě staršovstva. Rada CB rozeslala výklad vládních ustanovení a také některá doporučení. Aby se mohly účastnit rodiny s dětmi, počítáme s tím, že besídka bude, nejspíše jedno oddělení, např. na dvorku.

V pondělí začíná kurz Objevování křesťanství, na kterém je možné v neformální atmosféře objevovat dobrou zprávu, kterou přináší křesťanství. Můžete ještě pozvat své známé, setkání probíhají online v pondělí od 19:00 hod. Více informací zde: www.barrandov.webnode.cz/krestanstvi. Prosíme o modlitby za tento kurz, aby Bůh skrze své slovo promlouval k věřícím i nevěřícím.

Tento týden zakončíme výklady Jakubovy epištoly v rámci biblických hodin tématem uzdravení. Podklady naleznete v příloze.

Zároveň si dovoluji upozornit na cyklus biblických hodin od 21. května: Co je opravdu podstatné v duchovním životě? Více informací zde: http://cbsmichov.cz/podstatne-sluzebne-pripadne/

Setkání sboru v příštím týdnu:

  • v úterý se sejde staršovstvo, mimo jiné budeme hledat způsob, jak se budou moci v nejbližší době setkat členové sboru k volbě nového staršovstva
  • mládež se tento týden potká ještě po internetu, případné osobní setkání bude za týden
  • dorost se připravuje na možnost setkání tváří v tvář, více informací rozešlou vedoucí mládeže během týdne
  • biblická hodina ve čtvrtek v 18:30 – živé vysílání biblických hodin ZDE
  • nedělní bohoslužby v 9:30Živé vysílání bohoslužeb ZDE.

Je na místě připomenout akce připravované na léto. Zatím počítáme s tím, že se uskuteční.

  • Je možné přihlásit děti na příměstský tábor pro děti ve věku 4-8 let ve dnech 13. – 17. července (po – pá), od 8h – 17h. Doporučte svým známým a sousedům!
  • Sborová dovolená na Žižkově boudě, Pec pod Sněžkou ve dnech 31. 7. – 7. 8. 2020.