NEDĚLNÍ OZNÁMENÍ SBORU CÍRKVE BRATRSKÉ V PRAZE 5

Kázající: Libor Duchek

Důležité a aktuální informace najdete v tomto internetovém článku.

Děkujeme všem, kdo finančně přispěli na Diakonii CB poslední neděli před adventem. Společně jsme za sbor odeslali částku 62.200 Kč! Děkujeme, to je úžasné, že jsme takto mohli tuto službu podpořit.

Bohoslužba 10. ledna:

  • Teď ve čtvrtek jsme začali cyklus výkladů CESTOU KE SMÍŘENÍ. To první na cestě ke smíření je navázat oční kontakt. Proto se zítřejší bohoslužba jmenuje – Oslav Boha. Potřebujeme navázat “oční kontakt” s naším Pánem.
  • Jsou k dispozici tištěné Sborové listy a také lednové číslo časopisu Brána. Přijďte nebo si vyzvednutí domluvte s někým, kdo na bohoslužbu přijde osobně.
  • Kafe po bohoslužbách: https://meet.jit.si/Kafepobohosluzbe

V neděli 10. ledna začíná Alianční týden modliteb na téma Tváří v tvář. Materiály k modlitebnímu týdnu, které lze využít i v rodinách nebo k soukromým modlitbám, jsou k dispozici zde: http://ea.cz/149/aliancni_tyden_modliteb_2021.

  • Ve středu 13. 1. od 18:00 hod. Vás zveme k modlitebnímu setkání, které pořádá barrandovská skupinka přes Skype: https://join.skype.com/MQfDIOp3JSRV a ve čtvrtek 14. 1. od 18:30 vás zveme k modlitebnímu setkání v rámci přenosů biblické hodiny.
  • Ve čtvrtek 14. 1. v 18:30 (namísto biblické hodiny): úvodní část bude společná, modlit se pak budeme každý zvlášť. Osobně se setkání v modlitebně může zůčastnit až 17 osob – přijďte ke společným modlitbám. Svou účast hlaste kazateli na číslo 777 262 841.

S lítostí připojujeme následující informaci: Áka a Pavel Chráskovi s dětmi se rozhodli opustit Smíchovský sbor. Formální otázky členství by měly být vyřešeny v nejbližších týdnech.

Rada Církve bratrské pověřila kazatele Pavla Černého, aby byl od 1. února administrátorem našeho sboru, jinými slovy zastal v omezené míře úkoly kazatele v době, kdy sbor nemá kazatele správce.

Od 1. ledna se berounská stanice stala samostatným sborem. Dnes proběhly volby staršovstva a kazatele, zítra v rámci dopolední bohoslužby kazatel a starší složí své sliby do rukou předsedy Rady CB Davida Nováka.