Ohlédnutí

Co jsme zažili

Besídkový výlet

Besídkový výlet

V sobotu 13. června se děti z besídky a další příznivci výletů vydali na besídkový výlet. Tentokrát se besídkový výlet konal v parku Vidoule v Praze. Někteří se na místo setkání dopravili vlakem, další použili jiné dopravní prostředky. Potom co jsme se potkali, jsme si zahráli pár her. Pak jsme se rozdělili do dvou skupinek.

Během výletu měla každá skupinka za úkol získat podpis od někoho, kdo dělal něco, co bylo uvedené na papíře, který skupinky dostaly. Například kdo se učil tančit, kdo ulovil svoji první rybu, kdo umí zazpívat hymnu, kdo umí šít oblečení. Dále jsme plnili různé úkoly, třeba zapamatovat si obrázky, nosit pingpongový míček na lžíci nebo na pingpongové pálce, přejít území ve skupině za použití určitého počtu rukou a nohou nebo přejít trasu podél napnutého provázku se zavázanýma očima. Také jsme si mohli vyrobit vlaštovku a nakonec jsme hledali poklad. Mně se nejvíc líbil úkol přecházení trasy podél napnutého provázku se zavázanýma očima a výhled na Prahu. Chtěla bych poděkovat Martině a Davidovi Lachmanovým za to, že připravili tento výlet, a myslím, že jsme si tento výlet všichni užili.

 

Anna Čejková

Dětská vánoční slavnost 2019

Dětská vánoční slavnost 2019

Dětská vánoční slavnost 2019Jako každý rok o druhé adventní neděli jsme děti nepropouštěli do besídky, ba naopak předali jsme jim otěže bohoslužby. Mohli jsme tak slyšet krásné písně a  sledovat dramatická ztvárnění vánočních událostí. Evangelium z úst maličkých...

číst více
NA BARRANDOVĚ PROBĚHL 2. ROČNÍK LEGOPROJEKTU

NA BARRANDOVĚ PROBĚHL 2. ROČNÍK LEGOPROJEKTU

V termínu 21. – 24. 10. uspořádal náš sbor a barrandovská knihovna již 2. ročník Legoprojektu. Tato akce byla určena především pro děti od 6 do 12 let a jejich rodiče, kteří nechodí do církve a touto cestou se mohly něco dozvědět o Bohu.

číst více