Ohlédnutí

Co jsme zažili

Dětská vánoční slavnost 2019

Dětská vánoční slavnost 2019

Jako každý rok o druhé adventní neděli jsme děti nepropouštěli do besídky, ba naopak předali jsme jim otěže bohoslužby. Mohli jsme tak slyšet krásné písně a  sledovat dramatická ztvárnění vánočních událostí. Evangelium z úst maličkých je vždy dojemné a silné. Děkujeme za ně! Podívejte se na pár ukázek níže:

S pozdravem

Libor Duchek

NA BARRANDOVĚ PROBĚHL 2. ROČNÍK LEGOPROJEKTU

NA BARRANDOVĚ PROBĚHL 2. ROČNÍK LEGOPROJEKTU

V termínu 21. – 24. 10. uspořádal náš sbor a barrandovská knihovna již 2. ročník Legoprojektu. Tato akce byla určena především pro děti od 6 do 12 let a jejich rodiče, kteří nechodí do církve a touto cestou se mohly něco dozvědět o Bohu.

číst více
S KOLY NA HRONOV – ETAPA I. POLABSKÁ

S KOLY NA HRONOV – ETAPA I. POLABSKÁ

Návštěvníci zářijových bohoslužeb na Smíchově mohli zaznamenat několikrát avizovaný cyklovýlet do Hronova nebo si alespoň povšimnout plakátku na nástěnce. Hlavní motto celého výletu bylo: „Je to skoro celé z kopce“. Ti z nás, kteří se k této sportovně dobrodružné výpravě přihlásili, mohli sledovat skoro až nadlidské úsilí Zdeňka Vojtíška o úspěšnou organizaci.

číst více
Výlet mladých rodin

Výlet mladých rodin

S novým školním rokem jsme společně otevřeli také novou sezónu setkávání mladých rodin, a to ve velkolepém stylu. Při každém začátku je dobré mít nějaký výhled, a tak jsme se rozhodli, že se vydáme na kopec. Vystoupali jsme v příjemné atmosféře babího léta na žvahovský kopec, z kterého lze nejen obdivovat zákruty Vltavy, panorama barrandovského sídliště, ale především náš Smíchov.

číst více